Спартакіада з настільного тенісу

Триває XVІІ Спартакіада університету з видів спорту. 18 квітня 2018 року в танцювальному холі по вул. Шевченка, 57 пройшов турнір з настільного тенісу, в якому взяли участь 34 учасники з 10 структурних підрозділів університету.

В командному заліку хлопців впевнено перемогла команда фізико-технічного факультету, другими стали студенти факультету природничих наук, а третю сходинку змагань посіла команда навчально-наукового Юридичного інституту.

У дівчат в напруженій боротьбі перемогла команда факультету туризму, другими стали об’єднана команда економічного факультету і факультету історії, політології та міжнародних відносин, третіми – команда факультету іноземних мов. Головний суддя змагань – асистент кафедри фізичного виховання Човган Ростислав Ярославович.

В особистій першості переможцями та призерами стали:

ЧОЛОВІКИ

І місце        Гузуватий Богдан (фізико-технічний факультет)

ІІ місце       Романів Назар (навчально-науковий юридичний інститут)

ІІІ місце      Кріль Василь (факультет природничих наук)

ЖІНКИ

І місце        Хімік Вікторія (факультет туризму)

ІІ місце       Стельмах Вікторія (економічний факультет)

ІІІ місце      Дякун Адріана  (факультет іноземних мов)