ІІ етап змагань з баскетболу

З 7 по 12 листопада завершився ІІ етап змагань з баскетболу в залік ХVІІІ Спартакіади Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника серед чоловічих команд факультетів та інститутів.

Перед початком змагань з привітальним словом для учасників змагань виступив завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Файчак Роман Іванович та голова спортивного клубу Хопта Степан Петрович.

Головний суддя змагань – асистент кафедри фізичного виховання Вашкевич Сергій Іванович; секретар змагань – студентка-магістр факультету фізичного виховання і спорту – Вашкевич Катерина; судді в полі – Федик Анастасія та Гук Богдана (обидві студентки факультету фізичного виховання і спорту).

Участь прийняли 6 команд, які були поділені на дві групи жеребкуванням.

В результаті запеклих і деколи непередбачуваних подій на майданчику, розподіл місць наступний:

1 місце – Факультет туризму.

2 місце – Навчально-науковий Юридичний інститут.

3 місце – Економічний факультет.

Також було визначено найкращого гравця змагань. Ним став студент факультету туризму – Сокіл Роман.