Команда кафедри фізичного виховання стала переможцем університетської Спартакіади

Цьогоріч переможцем університетської Спартакіади серед працівників стала команда кафедри фізичного виховання. Нагадаємо, що організаторами спортивних змагань традиційно виступає університетський спортивний клуб «Наука» за підтримки первинної профспілкової організації працівників університету.

Днями на засіданні профкому університету голова первинної профспілкової організації Юрій Копчак вручив перехідний кубок капітану команди-переможця, завідувачу кафедри фізичного виховання Роману Файчаку та побажав подальших спортивних досягнень.

Призерами V Спартакіади стали також команди факультету математики та інформатики та факультету фізичного виховання і спорту, які відповідно посіли 2-ге та 3-тє місця.

Зазначимо, що у рамках програми V Спартакіади серед працівників університету відбулися спортивні змагання з 5-ти видів, а саме: настільного тенісу, дартсу, шахів, волейболу та футзалу.