ІІІ етап Спартакіади – волейбол

Протягом двох тижнів в спорткомплексі університету проходили змагання з волейболу серед чоловічих та жіночих команд факультетів та інститутів в рамках XVІII Спартакіади.

Організаторами спортивного заходу традиційно виступили кафедра фізичного виховання та спортивний клуб «Наука». Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання Вашкевич Сергій Іванович.

Вболівальники стали свідками цікавих та запеклих баталій на волейбольному майданчику спортивного комплексу «Олімп» між учасниками змагань, в ході яких були визначені переможці.

Серед чоловічих команд приймали участь 8 команд. Призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Факультет природничих наук;

ІІ місце – Факультет математики та інформатики;

ІІІ місце – Фізико-технічний факультет.

Кращим гравцем серед чоловічих команд став Горін Роман – ф-т природничих наук.

Серед жіночих команд приймали участь 10 команд. Результати проведених ігор наступні:

І місце – Економічний факультет;

ІІ місце – Факультет природничих наук;

ІІІ місце – Факультет туризму.

Також було відзначено кращого гравця в жіночих змаганнях – Левицьку Вікторію, студентку факультету Природничих наук.

Нагородження проводили голова спортивного клубу «Наука» Хопта Степан Петрович та завідувач кафедри фізичного виховання Файчак Роман Іванович.