ІІ етап Спартакіади – баскетбол

Протягом двох тижнів в спортивному комплексі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходили змагання з баскетболу серед чоловічих та жіночих команд факультетів та інститутів в рамках XIХ Спартакіади.

Організаторами спортивного заходу традиційно виступили кафедра фізичного виховання та спортивний клуб “Наука”. Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання Вашкевич Сергій Іванович.

Вболівальники стали свідками цікавих та запеклих баталій на баскетбольному майданчику спортивного комплексу “Олімп” між учасниками змагань, в ході яких були визначені переможці.

В змаганнях серед чоловічих команд приймали участь 5 команд. Призові місця розподілились наступним чином:

І місце – Економічний факультет + Факультет історії, політології та міжнародних відносин;

ІІ місце – Факультет туризму;

ІІІ місце – Навчально-науковий Юридичний інститут.

Кращим гравцем серед чоловічих команд став Марусяк Валентин – економічний факультет.

В змаганнях серед жіночих команд приймали участь 6 команд. Результати проведених ігор наступні:

І місце – Факультет історії, політології та міжнародних відносин;

ІІ місце – Навчально-науковий Юридичний інститут;

ІІІ місце – Факультет природничих наук.

Також було відзначено кращого гравця в жіночих змаганнях – Волошин Оксану, студентку факультету історії, політології та міжнародних відносин.