Аспірант Андрій Данищук став чемпіоном Європи з Таеквон-До

Віртуальний чемпіонат Європи з Таеквон-До ІТФ відбувся цими днями. Організатором змагань виступила міжнародна федерація Таеквон-До. У поєдинках  взяли участь близько 400 учасників з 14-ти європейських  країн.

Змагання проводилися у розділі “Таеквон-До. Формальні вправи (туль)” і проходили в режимі онлайн на платформі «ITFP laylive».

Україну на чемпіонаті представляли 29 спортсменів Всеукраїнської асоціації Таеквон-До ІТФ  з Києва, Дніпра та Івано-Франківська. Щодо останнього, то Івано-Франківський обласний осередок на європейському  турнірі представляли 8 спортсменів. Серед них і аспірант факультету фізичного виховання і спорту нашого університету, спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Андрій Данищук. До речі,  Андрій Данищук є головою Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До ІТФ.

Відрадно зазначити, що аспірант нашого університету Андрій Данищук виборов перше місце у чемпіонаті Європи  у категорії 18-35 , серед чоловіків чорних поясів IV  дану та нагороджений золотою медаллю Чемпіонату.