Наш студент Андрій Лайщук отримав одразу дві нагороди на чемпіонаті України з боротьби самбо

5-6 березня у Луцьку пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 350 спортсменів з 20-ти областей України.

5 березня на урочистому відкритті головних змагань країни президент Федерації самбо України Вадим Рогач вручив студенту 4 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Андрію Лайщуку посвідчення про присвоєння йому найвищого спортивного звання – «Майстер спорту України міжнародного класу».

А вже наступного дня, 6 березня, у статусі «міжнародника» Андрій Лайщук підтвердив свій рівень майстерності та виборов золоту медаль у ваговій категорії до 58 кг і піднявся на першу сходинку п’єдесталу національного чемпіонату. 

За результатами чемпіонату України наш студент-спортсмен Андрій Лайщук увійшов до складу національної збірної команди та розпочинає підготовку до Чемпіонату Світу, що проходитиме у травні цього року на Кіпрі.

До участі у чемпіонаті України студента-спортсмена підготували його тренери – Євген Боднарук, заслужений тренер України, старший тренер національної збірної команди України з самбо; Андрій Микитин, старший тренер молодіжної національної збірної команди України з самбо; Сергій Курилюк, тренер-психолог, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету.