Спартакіада університету з волейболу

Нещодавно відбулися змагання в залік XVII Спартакіади університету з волейболу, які проходили з 20 по 28 березня 2018 року в спорткомплексі «Олімп».

В змаганнях серед хлопців прийняли участь 6 збірних команд від навчальних підрозділів, в яких перше місце виборола команда факультету математики та інформатики, другими стали спортсмени факультету природничих наук, а третю сходинку змагань посіли студенти навчально-наукового Юридичного інституту.

На відміну від хлопців, дівчата змагалися в більш інтенсивному темпі та з дуже високою конкуренцією, адже стати найкращими у волейболі визвалися 12 команд дівчат практично з усіх навчальних підрозділів університету. В доволі важкій боротьбі найсильнішою командою стали студентки факультету туризму, друге місце здобули спортсменки природничого факультету, а третіми в університеті стали дівчата Коломийського навчально-наукового інституту.

Головний суддя змагань – асистент Вашкевич Сергій Іванович.