Спартакіада з настільного тенісу

З 9 по 16 квітня в холі по вул. Шевченка, 57 відбувся традиційний турнір з настільного тенісу серед студентів в рамках XVIII Спартакіади ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У змаганнях взяли участь 30 студентів з 10 різних структурних підрозділів університету. Головний суддя змагань – асистент кафедри фізичного виховання Човган Ростислав Ярославович.

Перед початком змагань з привітальним словом виступив завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Файчак Роман Іванович, який наголосив, що заняття фізичною культурою і спортом дозволяють не лише оздоровитися, а й чудово провести вільний час, відпочити, поспілкуватися, знайти друзів, які поділяють такі ж спортивні вподобання.

В комадному заліку хлопців перемогла команда факультету історії, політології та міжнародних відносин, другими стали студенти фізико-технічного факультету, а третю сходинку змагань посіла команда факультету природничих наук.

У дівчат в напруженій боротьбі перемогла команда факультету іноземних мов, другими стали студенти економічного факультету, третіми – команда педагогічного факультету.

В особистій першості переможцями та призерами стали:

ХЛОПЦІ

І місце        Наминанік Вадим (фізико-технічний факультет)

ІІ місце       Кріль Олег (факультет історії, політології та міжнародних відносин)

ІІІ місце      Романів Назар (навчально-науковий Юридичний інститут)

ДІВЧАТА

І місце        Деделюк Вікторія (економічний факультет)

ІІ місце       Ониськів Оля (факультет іноземних мов)

ІІІ місце      Горганюк Тетяна (факультет іноземних мов)