Наші студенти – чемпіони України з пауерліфтингу!

З 18 по 24 лютого у місті Коломия відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Студенти спеціальності “Фізична культура (середня освіта)” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Вікторія Костюк та Дмитро Голіней гідно представили Івано-Франківську область на цих змаганнях.

Вікторія Костюк стала срібною призеркою чемпіонату України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок з результатом триборства 495 кг (присідання – 205 кг, жим лежачи – 115 кг, станова тяга- 175 кг).

Дмитро Голіней став чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок з результатом триборства 890 кг (присідання -360 кг, жим лежачи – 225 кг, станова тяга – 305 кг).

Вітаємо атлетів та їхніх тренерів. Бажаємо надалі великих Перемог!